Was saved

Адвокатське об'єднання
«СЛОВО І ЗАКОН»

Порядок
дзвінок

МІГРАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

Юридична допомога в міграції
Зараз дуже актуальним є питання міграції, отримання громадянства іноземцям. Складність вирішення цих питань пов'язано з трудомісткою процедурою оформлення та збору документів. Це довгі черги, багато витрачається часу, зайвих грошей т д. При оформленні та складанні заяв потрібні не тільки знання законів і тонкощів, але і важливо своєчасне надання потрібних документів, із запізненням надання яких чревате наслідками, наприклад: такими як штрафи і тд.

Фахівці нашої компанії допоможуть уникнути всіх цих труднощів і проблем. Будь-які питання еміграції та імміграції вирішуються в найкоротші терміни.

Що може запропонувати своїм клієнтам адвокатське об'єднання «Слово і Закон»?

Наша команда - досвідчені юристи з вищою освітою, які можуть легко вирішити будь утруднення або допомогти з питанням, який стосується міграції. Завдяки досвіду і безлічі успішних справ, ми можемо з упевненістю сказати, що пропонуємо якісні юридичні послуги, при цьому запитуючи за них невисоку ціну.

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ:

Отримання тимчасової посвідки на проживання - 15 днів;
Отримання довідки про присвоєння індивідуального податкового номера - до 4 днів;
Отримання постійного виду на проживання - від 8 місяців;
Отримання громадянства - від 8 місяців;
Оформлення дозволу для використання праці іноземця або особи без громадянства -7 робочих днів;
Наші юристи дадуть професійну консультацію нашим клієнтам, допоможуть юридично правильно оформити документацію, а так же зібрати необхідні документи і провести по потрібним інстанціях в найкоротші терміни. Це значно заощадить ваші витрати, час і нерви.

Дізнатися докладніше про вищевказані послуги можна, зателефонувавши нам за вказаними контактними номерами телефонів або скориставшись онлайн-заявкою. Крім того, ви можете в будь-який зручний час відвідати наш офіс і поговорити з юристом вже на місці. Довіряючи міграційні питання нам, ви захищаєте себе від неприємних казусів: наші юристи візьмуть на себе всі питання, що стосуються оформлення документів і нададуть консультацію з різних проблем.

Наша компанія орієнтована на клієнтів, тому ми намагаємося завжди враховувати ваші побажання і вимоги. Завдяки такому підходу у нас є безліч позитивних відгуків і задоволених клієнтів. Ви можете стати одним з них, просто зв'язавшись з нами.

Контакти

Зв'яжіться з нами

77777word@gmail.com
вулиця Саксаганського, 52-А, офіс 301, Київ, Україна
пн-пт: 10.00-18.00
сб, нд: вихідний
© Всі права захищені. Адвокатське об'єднання «СЛОВО І ЗАКОН» 2018 - 2023 г