Was saved

Адвокатське об'єднання
«СЛОВО І ЗАКОН»

Порядок
дзвінок

НОТАРІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

Послуги нотаріуса і юристів
Нотаріус бере участь в дуже більшій кількості важливих подій в житті людини - купівля-продаж нерухомості, складання довіреностей, посвідчення заповітів, договорів дарування, міни, довічного утримання, прийнятті та оформленні спадщини та інших.

Відзначимо, що при здійсненні вищевказаних дій нотаріус не наділений владними повноваженнями, він, скоріше, свідок угоди - незалежний і неупереджений. У той же час в момент реєстрації прав на нерухоме майно - нотаріус вже виконує функції державного реєстратора та суб'єкта державних повноважень.

Наші фахівці - професіонали, тому до них можна звернутися за будь-якими нотаріальними послугами. Ми запевняємо договору, довіреності, оформляємо заповіту, аффідевіти, ведемо спадкові справи. Юристи уважні і відповідальні, тому жодна деталь в документі, жодне побажання клієнта не буде упущено. Ми налаштовані на довгострокову співпрацю, тому прагнемо надавати якісні послуги своїм клієнтам.

Що ми пропонуємо?

Договору, які можна зробити висновок і підписати:

Договір купівлі-продажу нерухомого майна
Попередній договір
Договір дарування нерухомого майна
Договір довічного утримання
Шлюбний договір
Договір поділу майна
договір міни
Договір позики, іпотека
Договір оренди транспортного засобу
Оформлення довіреностей зазвичай проводиться, коли одна особа бажає надати право на вчинення певних дій іншій особі. Наш юрист виступи треті особою в такій угоді, підтвердивши факт оформлення довіреності.

довіреності:

представництво інтересів
Розпорядження нерухомим / рухомим майном
передоручення
скасування довіреності
Реєстрація консульської довіреності


За послугою посвідчення справжності підпису до нотаріуса можуть звертатися фізичні і юридичні особи. Приводом можуть бути заяви батьків про згоду на виїзд дитини за кордон, заяви про виготовлення проїзних документів на дітей, заяви про фінансові гарантії, банківські картки із зразками підписів посадових осіб, статути юридичних осіб та багато іншого.

Сутність цієї нотаріальної дії полягає в тому, що нотаріус підтверджує, що підпис зроблений конкретною особою. При цьому відповідальність за зміст документа повністю лежить на плечах самого заявника.

Засвідчення справжності підпису найбільш популярна послуга саме серед фізичних осіб. Оскільки самі громадяни не можуть гарантувати достовірність свого підпису на документах, то для підтвердження автентичності їх підписів потрібен нотаріус, своєю печаткою підтверджує цей факт.

ПОСВІДЧЕННЯ підпису на:

Заявах на виїзд дитини
Заявах про спонсорство
Заявах про запрошення іноземних громадян
Заявах про згоду на покупку / продаж рухомого / нерухомого майна
інші заяви
статуті
протоколі
Посвідчення підпису перекладача
Крім того, ми оформляємо:

Аффідевіт
заповіт
Спадкові справи:
Інформація з Державного реєстру обтяжень рухомого майна
консультації
виїзд нотаріуса
Державну регістраціюя нерухомості.

Контакти

Зв'яжіться з нами

77777word@gmail.com
вулиця Саксаганського, 52-А, офіс 301, Київ, Україна
пн-пт: 10.00-18.00
сб, нд: вихідний
© Всі права захищені. Адвокатське об'єднання «СЛОВО І ЗАКОН» 2018 - 2023 г