Was saved

Адвокатське об'єднання
«СЛОВО І ЗАКОН»

Порядок
дзвінок

Переклади, ЛЕГАЛІЗАЦІЯ І АПОСТИЛЬ ДОКУМЕНТІВ

Нотаріальний переклад документів, легалізація та апостиль
Переклад українських документів (будь-якого типу і давності, крім виданих в СРСР, які визнані недійсними), запевнення у нотаріуса в бюро перекладів, нотаріальний переклад свідоцтва на англійську, чеською та іншими мовами для проживання, переїзду в деякі країни Європейського Союзу триває зовсім недовго! Консультанти і менеджери компанії подбають про те, щоб ви могли замовити переклад трудової книжки, довідки на українську мову (для приїжджих потрібні повсюдно), нотаріальне завірення і апостилювання не виходячи з дому!

Підготувати ПЕРЕКЛАДИ З ТАКИХ МОВ:

англійського;
арабського;
голландського;
французького;
Німецького.
Наші переваги - величезний досвід фахівців, як юристів так і перекладачів. Ми ретельно перевіряємо кожен переклад, щоб зробити все максимально якісно, ​​і у клієнта не виникло жодних претензій. Наші працівники займаються перекладами будь-яких документів, від запрошень і до важливих юридичних договорів, довідок та іншого. Тому ми знаємо всі тонкощі перекладів і легко зможемо впоратися з поставленим завданням.

Ми ставимо перед собою головною метою клієнтоорієнтованість, тому ви обов'язково залишитеся задоволені нашою роботою: швидкість виконання завдання, її якість і демократичні ціни вас точно порадують.


Надані послуги у зв'язку з легалізацією

Однією зі складних, але необхідних послуг для легалізації є запевнення Апостілем. Для того, щоб легалізувати документ і надати йому юридичну силу за межами своєї країни, крім грамотного перекладу його також потрібно обов'язково легалізувати. Для документів некомерційного характеру використовується апостиль, про проставлення якого вам буде потрібно подбати заздалегідь, ще до того, як ви підете за кордон.

Засвідчення проводиться в органах юстиції, в Департаменті консульської служби МЗС і в консульській установі тієї країни, куди будуть подаватися документи.

Які документи підлягають апостилюванню:

Папери від дипломатичних установ;
Копії та оригінали паспортів;
Водійські права;
Військовий квиток;
Пенсійне посвідчення;
Митні й адміністративні паперу.
Якщо ви зіткнулися з необхідністю проставлення апостиля на документах, то пропонуємо вам вже сьогодні звернутися за даною послугою в наше Бюро. Ми зможемо швидко і якісно проставити апостиль на необхідних вам документах, порадувавши вас швидкістю роботи, професіоналізмом і привабливими цінами на усі послуги.

Контакти

Зв'яжіться з нами

77777word@gmail.com
вулиця Саксаганського, 52-А, офіс 301, Київ, Україна
пн-пт: 10.00-18.00
сб, нд: вихідний
© Всі права захищені. Адвокатське об'єднання «СЛОВО І ЗАКОН» 2018 - 2023 г