Was saved

Адвокатське об'єднання
«СЛОВО І ЗАКОН»

Порядок
дзвінок

ПРЕТЕНЗІЙНО-ПОЗОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Допомога юристів в подачі претензій та позовів
Претензійно-позовна робота являє собою комплекс юридичних дій, спрямованих на впорядкування господарських відносин між суб'єктами господарювання, відновлення порушених майнових і немайнових прав підприємств.

Якщо на підприємстві не організована претензійно-позовна робота, то таку важливу справу краще довірити юристам з досвідом роботи. Наше адвокатське об'єднання пропонує повну підтримку в претензійно-позовних роботах.

Крім того, ми пропонуємо представництво інтересів в:

адміністративних, господарських, цивільних і кримінальних справах;
третейські суди;
міжнародний комерційний арбітраж.
Претензійно-позовна робота обов'язково включає в себе аналіз ситуації, яка справила до виникнення спору, розробку позиції у справі, представництво при проведенні переговорів з контрагентами компанії або в суді.

Не варто забувати, що належним чином організоване ведення претензійно-позовної роботи завжди є дієвим інструментом вирішення будь-яких конфліктних ситуацій.

Чому ми?

Багаторічний досвід роботи нашого адвокатського об'єднання допомагає максимально швидко і ефективно домагатися необхідних результатів і рішень для вас. Ми приділяємо увагу кожному клієнту, надаємо юридичні консультації та варіанти вирішення ситуацій різного ступеня складності.

Наші працівники - юристи з вищою освітою і величезним досвідом, які за свою кар'єру допомогли безлічі клієнтів.

Професійно складена претензія - це запорука вирішення виниклого розбіжності ще на етапі досудового врегулювання. Вельми часто на цьому етапі претензійно-позовної роботи сторонам вдається не вдаватися до судових розглядів, а врегулювати суперечки мирним шляхом. Це дозволить обом сторонам заощадити свій час і гроші на судові розгляди.

Послуги, що надаються:

Консультація на базі комплексного аналізу ситуації, що склалася;
Ознайомлення з матеріалами справи;
Підготовка претензії / відповіді на претензію;
Супровід та участь в переговорах;
Безпосереднє представництво в судах нашими фахівцями;
Допомога у виконанні досягнутих домовленостей.
Якщо у вас виникла ситуація, що вимагає втручання досвідченого юриста, звертайтеся до нас. Ми допоможемо вам розібратися у виниклій проблемі, запропонуємо оптимальні варіанти її вирішення і виконаємо весь комплекс заходів до отримання позитивного результату.

Контакти

Зв'яжіться з нами

77777word@gmail.com
вулиця Саксаганського, 52-А, офіс 301, Київ, Україна
пн-пт: 10.00-18.00
сб, нд: вихідний
© Всі права захищені. Адвокатське об'єднання «СЛОВО І ЗАКОН» 2018 - 2023 г