Was saved

Адвокатське об'єднання
«СЛОВО І ЗАКОН»

Порядок
дзвінок

ПРИВЕДЕННЯ СТАТУТНИХ ДОКУМЕНТІВ В ВІДПОВІДНИХ НОРМ І ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ІНФОРМАЦІЮ ПРО СГ

Внесення змін до документів відповідно до законодавства у досвідченого юриста
Виникнути це питання може на будь-якому етапі діяльного підприємства. Це пов'язано як зі змінами в законодавстві, так і з необхідністю реорганізації діяльності підприємства з метою підвищення його конкурентоспроможності та інших показників. Після прийняття рішення про внесення змін до статуту підприємства необхідно провести процедуру їх узаконення.

Перереєстрація ТОВ, зміна керівника або інші зміни в статут повинні вноситися відповідно до актуальним законодавством. Тому важливо врахувати наступні нюанси:

статут у новій редакції надається тільки в одному екземплярі. Такі зміни були внесені з 1 січня 2016 року. При цьому статут повинен бути нотаріально завіреним;
замість реєстраційної картки №3, яка подавалася до 2016 року, тепер необхідно надати заяву про державну реєстрацію змін відомостей, які внесені до ЄДР;
також тепер немає необхідності подавати додаток до протоколу або рішення, яке підтверджує їх юридичну силу;
варто врахувати, що зареєстрований екземпляр документа залишається в реєстраційній справі і передається в архів для подальшого зберігання;
при заповненні заяви про внесення змін до ТОВ дані вказуються тільки на тих сторінках, які стосуються нововведень. Всі інші сторінки залишаються незаповненими.


З метою відображення внесених змін необхідно оформити нову редакцію статутного документа. При цьому статут повинен редагуватися в встановлені терміни після проведених змін.

Чому за допомогою звернутися краще до нас?

Якщо підприємцю необхідні зміни в статуті, але при цьому він не розбирається в юриспруденції, найкращим рішенням стане звернення до грамотним юристам. Вони не тільки грамотно оформлять необхідні документи, але і зроблять це в рази швидше людини, яка не знає закону.

Адвокатське об'єднання «Слово і закон» надає послуги реєстрації змін до статуту. Наші фахівці здійснюють актуалізацію реєстраційних та статутних документів, приведуть їх відповідно до вимог нового законодавства.

Ми вже багато років співпрацюємо з підприємствами різних рівнів, в тому числі і з такими, які здійснюють свою господарську діяльність не тільки в межах України, а й на міжнародному ринку. Тому в нашому арсеналі вже є безліч позитивних відгуків та рекомендацій.

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ:

Консультація по новому Закону;
Підготовка нових статутних і супутніх документів для реєстрації;
Нотаріальне посвідчення протоколів і Статутів у новій редакції;
Державна реєстрація змін інформації про юридичну особу;
Термін надання даної послуги від 2-х годин до 3-х робочих днів

Контакти

Зв'яжіться з нами

77777word@gmail.com
вулиця Саксаганського, 52-А, офіс 301, Київ, Україна
пн-пт: 10.00-18.00
сб, нд: вихідний
© Всі права захищені. Адвокатське об'єднання «СЛОВО І ЗАКОН» 2018 - 2023 г