Проведення і допомогу в реєстрації громадських і благодійних організацій
Громадська організація або благодійна організація для свого власника означає соціальне зростання, вплив на демократичні засади і створення кращого світу. Створити подібну організацію досить непросто - потрібно знати, як правильно заповнити форми, які документи потрібно подати і як уникнути можливих підводних каменів.
Адвокатське об'єднання «Слово і закон» проконсультує з усіх питань, пов'язаних зі створенням благодійної або громадської організації. Також ми допоможемо з реєстрацією, підкажемо:
хто може зареєструвати БО або ГО;
які документи потрібні для реєстрації;
про процес створення;
вкажемо терміни реєстрації.
Чому краще звернутися до нас?
У наш час в Україні державні органи мають щомісячний план по відмовах в реєстрації подібних організацій. Тому при найменшому недоліку в документах, при будь-яку помилку або незнання деяких питань вам просто можуть відмовити.
На момент реєстрації потрібно знати все про створення організації - тоді ви легко зможете захистити себе від невиправданих відмов органів. Однак, якщо ви твердо мають намір почати свою діяльність в БО або ГО, краще перестрахуватися і довірити справу професіоналам.
Наші адвокати:
мають величезний досвід роботи;
відмінно знають всі закони;
бачать всі можливі підводні камені;
вже не раз реєстрували БО та ГО нашим клієнтам, а також консультували майбутніх засновників і членів таких організацій.
При створенні благодійних фондів враховуються правила реєстрації юридичних осіб. Рішення про створення приймається на загальних створенні, після чого організація включається в ЄДР, фонд ставиться на облік для ведення податкової звітності. Після цього видаються печатки та штампи, засновник відкриває банківські рахунки.
По завершенню реєстрації засновник отримає виписку і держреєстру і документ, що підтверджує успішну реєстрацію.
Наше адвокатське об'єднання «Слово і закон» пропонує послуги реєстрації благодійних та громадських організацій «під ключ». У ці послуги входять:
консультації фахівців;
допомога з вибором сфери і виду діяльності;
оформлення Статутів, Рішення, Реєстру уповноважених осіб;
повне заповнення всіх документів і форм для реєстрації;
нотаріальне завірення паперів;
безпосередня реєстрація в державних органах;
внесення до реєстру неприбуткових організацій;
одержання витягу та виготовлення печатки.
Терміни реєстрації зазвичай складають не більше 7 робочих днів (в цей термін не входить оформлення довідки про неприбутковість).